Tokio 2020: Składy na Brazylia - Niemcy

Tokio 2020: Składy na Brazylia - Niemcy fot. St Bento / shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Olympics

Poznaliśmy składy na spotkanie grupy D turnieju piłkarskiego na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, w którym Brazylia zmierzy się z Niemcami.

Brazylijczycy i nasi zachodni sąsiedzi są faworytami do wyjścia z grupy. Znajdują się w niej również Wybrzeże Kości Słoniowej oraz Arabia Saudyjska. „Canarinhos” bronią tytułu zdobytego przed pięcioma laty na swojej ziemi.

W niemieckich barwach na boisku zobaczymy dzisiaj między innymi Benjamina Henrichsa, Nadiema Amiriego oraz Maxa Kruse.

W brazylijskiej koszulce zagrają chociażby Dani Alves, Diego Carlos czy Richarlison.

Początek meczu w Jokohamie o 13:30.

BRAZYLIA: Santos; Dani Alves, Nino, Diego Carlos, Arana, Antony, Bruno Guimaraes, Douglas Luiz, Claudinho, Matheus Cunha, Richarlison.
Ławka: Menino, Graca, Paulinho, Brenno, Malcom, Matheus Henrique, Reinier.

NIEMCY: Muller; Henrichs, Uduokhai, Pieper, Raum, Richter, Stach, Arnold, Maier, Amiri, Kruse.
Ławka: Ache, Teuchert, Brodersen, Torunarigha, Schlotterbeck, Loewen, Plogmann.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy