Tokio 2020: Składy na Brazylia - Niemcy

Tokio 2020: Składy na Brazylia - Niemcy fot. St Bento / shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Olympics

Poznaliśmy składy na spotkanie grupy D turnieju piłkarskiego na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, w którym Brazylia zmierzy się z Niemcami.

Brazylijczycy i nasi zachodni sąsiedzi są faworytami do wyjścia z grupy. Znajdują się w niej również Wybrzeże Kości Słoniowej oraz Arabia Saudyjska. „Canarinhos” bronią tytułu zdobytego przed pięcioma laty na swojej ziemi.

W niemieckich barwach na boisku zobaczymy dzisiaj między innymi Benjamina Henrichsa, Nadiema Amiriego oraz Maxa Kruse.

W brazylijskiej koszulce zagrają chociażby Dani Alves, Diego Carlos czy Richarlison.

Początek meczu w Jokohamie o 13:30.

BRAZYLIA: Santos; Dani Alves, Nino, Diego Carlos, Arana, Antony, Bruno Guimaraes, Douglas Luiz, Claudinho, Matheus Cunha, Richarlison.
Ławka: Menino, Graca, Paulinho, Brenno, Malcom, Matheus Henrique, Reinier.

NIEMCY: Muller; Henrichs, Uduokhai, Pieper, Raum, Richter, Stach, Arnold, Maier, Amiri, Kruse.
Ławka: Ache, Teuchert, Brodersen, Torunarigha, Schlotterbeck, Loewen, Plogmann.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy