Tom Heaton w drodze do Aston Villi

Tom Heaton w drodze do Aston Villi
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph | Sky Sports

Jak informują angielskie media, Aston Villa i Burnley doszły do porozumienia w sprawie warunków transferu definitywnego Toma Heatona.

Po dokonaniu dziesięciu transferów ekipa z Birmingham wciąż nie ma dość. Jej barwy wkrótce zasilić mają kolejno wspomniany Tom Heaton oraz Marvelous Nakamba.

Dziennik „The Telegraph” i stacja Sky Sports zgodnie donoszą, że po sześciu latach 33-letni bramkarz odejdzie z Burnley, które z tego tytułu zainkasuje 8-9 milionów funtów. W ten sposób beniaminek Premier League zyska niezwykle doświadczonego zawodnika, który w obecnym zespole pełni rolę kapitana. Trzykrotny reprezentant Anglii w ciągu 48 godzin przejdzie testy medyczne, po których nastąpi podpisanie kontraktu i co za tym idzie, finalizacja transferu.

Następny w kolejce jest defensywny pomocnik Club Brugge, za którego „Lwy” mają zapłacić 11 milionów funtów. Testy medyczne 25-latka najprawdopodobniej odbędą się  jeszcze w tym tygodniu. Dodajmy, że lewonożny zawodnik jest 12-krotnym reprezentantem Zimbabwe.

Reasumując, jeśli oba transfery dojdą do skutku, będziemy świadkami odpowiednio 11. i 12. wzmocnienia Aston Villi przed nadchodzącym sezonem. Wcześniej pozyskano m.in. Björna Engelsa i Wesleya Moraesa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy