Tom Heaton w drodze do Aston Villi

Tom Heaton w drodze do Aston Villi
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph | Sky Sports

Jak informują angielskie media, Aston Villa i Burnley doszły do porozumienia w sprawie warunków transferu definitywnego Toma Heatona.

Po dokonaniu dziesięciu transferów ekipa z Birmingham wciąż nie ma dość. Jej barwy wkrótce zasilić mają kolejno wspomniany Tom Heaton oraz Marvelous Nakamba.

Dziennik „The Telegraph” i stacja Sky Sports zgodnie donoszą, że po sześciu latach 33-letni bramkarz odejdzie z Burnley, które z tego tytułu zainkasuje 8-9 milionów funtów. W ten sposób beniaminek Premier League zyska niezwykle doświadczonego zawodnika, który w obecnym zespole pełni rolę kapitana. Trzykrotny reprezentant Anglii w ciągu 48 godzin przejdzie testy medyczne, po których nastąpi podpisanie kontraktu i co za tym idzie, finalizacja transferu.

Następny w kolejce jest defensywny pomocnik Club Brugge, za którego „Lwy” mają zapłacić 11 milionów funtów. Testy medyczne 25-latka najprawdopodobniej odbędą się  jeszcze w tym tygodniu. Dodajmy, że lewonożny zawodnik jest 12-krotnym reprezentantem Zimbabwe.

Reasumując, jeśli oba transfery dojdą do skutku, będziemy świadkami odpowiednio 11. i 12. wzmocnienia Aston Villi przed nadchodzącym sezonem. Wcześniej pozyskano m.in. Björna Engelsa i Wesleya Moraesa.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy