TOP 10 najszybszych piłkarzy Premier League (kryterium - maksymalna prędkość)

TOP 10 najszybszych piłkarzy Premier League  (kryterium - maksymalna prędkość)
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: EA Sports

EA Sports przeprowadziło badanie, wedle którego ogłoszono najszybszych zawodników w Premier League.

Popularna firma, odpowiedzialna między innymi za serię FIFA, opublikowała na swojej stronie wyniki swojego eksperymentu. Na samym początku należy zaznaczyć, że w klasyfikacji nie brano pod uwagę tego, kto np. najszybciej pokona dystans 100 metrów, lecz analizowano maksymalnie osiągniętą prędkość. 

Pierwszą niespodzianką, która rzuca się w oczy, jest brak Theo Walcotta. Choć skrzydłowy Arsenalu od zawsze uchodził za jednego z największych sprinterów na świecie, najwidoczniej przy tym kryterium nie wypada już tak niesamowicie. Wygrał natomiast Jamie Vardy, a w "10-tce" znalazło się miejsce jeszcze dla czterech jego kolegów z Leicester.

10. Wes Morgan (Leicester City) - 34,76 km/h
9. Charlie Daniels (Bournemouth) - 34,86 km/h
8. Carl Jenkinson (West Ham) - 34,89 km/h
7. Mame Biram Diouf (Stoke City) - 34,97 km/h
6. Ritchie De Laet (Leicester City) - 34,97 km/h
5. Victor Moses (West Ham) - 35 km/h
4. Marc Albrighton (Leicester) - 35 km/h
3. Billy Jones (Sunderland) - 35,07 km/h
2. Jeffrey Schlupp (Leicester) - 35,26 km/h
1. Jamie Vardy (Leicester) - 35,44 km/h

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy