TOP 5 talentów Football Managera, które nigdy nie zrobiły kariery w rzeczywistości [WIDEO]

TOP 5 talentów Football Managera, które nigdy nie zrobiły kariery w rzeczywistości [WIDEO]
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Copa 90

Football Manager, kto nie gra, ten zapewne grał kiedyś. Niemniej jednak, prawie każdy piłkarski fanatyk wie, o co w tym wszystkim chodzi.

Nawet jeśli nigdy nie rozegraliście sezonu kariery w popularnej serii, zapewne spotkaliście się gdzież z hasłem "dobry w FM'ie". Twórcy gry od lat rozwijają ją, czyniąc postępy i  wielokrotnie odkrywając talenty zanim te w rzeczywistości także eksplodują. Czasami jednak zdarzały się pomyłki, choć uczciwie trzeba powiedzieć, że częściej to piłkarze nie wykorzystywali ogromnego z potencjału z przyczyn przeróżnych, niż ktoś źle ocenił skalę ich talentu.

Portal "Copa 90" przygotował specjalny film, w którym ujawnia TOP 5  piłkarzy, którzy w Football Managerze wygrywali z Realem, Barceloną czy innymi światowymi potęgami Ligę Mistrzów, krajowe mistrzostwa, będąc kluczowymi postaciami swoich zespołów, a w rzeczywistości... po prostu było dużo gorzej. W zestawieniu znalazła się miejsce także dla zawodników z poprzednika, Championship Managera.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy