Torino finalizuje dwa transfery

Torino finalizuje dwa transfery fot. Transfery.info
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Torino FC zamierza sprowadzić kolejnych, nowych zawodników. Na transferowym celowniku znaleźli się Gastón Silva i Vlada Avramov.

Ten pierwszy do dzisiaj reprezentuje barwy klubu, w którym się wychował - Defensor Sporting Club. Urugwajczyk, grający na pozycji obrońcy, trzykrotnie kończył sezon ligowy z obecną drużyną na drugim miejscu, choć dopiero w minioenj kampanii zaczął grać regularnie w pierwszej jedenastce. Piłkarz ma także na koncie sukcesy z młodzieżową drużyną narodową, zostając wicemistrzem świata i Ameryki Południowej w kategorii wiekowej U-17.

Z kolei Avramov, który od trzech lat broni w Cagliari, jest byłym reprezentantem Serbii. W sezonie 2013/14 zaliczył 23 występy, licząc tylko rozgrywki ligowe. Przedtem stawał między słupkami w innych włoskich zespołach - Vicenzie, Pescarze i Treviso.

W tym letnim oknie transferowym, klub z Turynu dokonał już kilka poważnych zakupów. Drużynę wzmocnili tacy zawodnicy, jak Rubén Pérez, Antonio Nocerino czy Fabio Quagliarella.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy