Tottenham chce Piątka i proponuje wymianę

Tottenham chce Piątka i proponuje wymianę fot. Acmilan.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira

Nicolò Schira z „La Gazzetta dello Sport” pisze, że Tottenham kontynuuje rozmowy z Milanem w sprawie pozyskania Krzysztofa Piątka.

„Koguty” chciały zakontraktować Williana José, ale nie doszły do porozumienia z Realem Sociedad. Doniesienia na temat tego, że Tottenham dalej bierze pod uwagę ściągnięcie Piątka pojawiły się już w niedzielę. Według Schiry angielski klub ma konkretny plan na zakontraktowanie polskiego napastnika.

Tottenham nie chce płacić Milanowi 28-30 milionów euro za definitywny transfer 24-latka. Z uwagi na to dąży do włączenia w transakcję 28-letniego Victora Wanyamy, 27-letniego Erika Lameli lub 22-letniego Juana Foytha.

W tym sezonie najczęściej na murawy wybiegał Lamela (21 występów, cztery gole, cztery asysty) i wydaje się, że to właśnie on jest w tej chwili wart najwięcej. Foyth rozegrał siedem, a Wanyama - tylko cztery spotkania.

Wiele wskazuje na to, że przyszłość Piątka wyjaśni się dopiero ostatniego dnia zimowego okna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy