Tottenham chce sfinalizować transfer 18-letniego objawienia Ligue 1

Tottenham chce sfinalizować transfer 18-letniego objawienia Ligue 1 fot. charnsitr / Shutterstock.com
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Get French Football News

Pomocnik FC Metz Pape Matar Sarr jeszcze w tym oknie powinien trafić do Tottenhamu, z którym ustalił już warunki sześcioletniego kontraktu - informuje Get French Football News.

Tottenham do końca okna będzie pracował nad transferami. W dalszym ciągu nie wiadomo, czy w klubie pozostaną Harry Kane oraz Tanguy Ndombele. Jednocześnie w Londynie od jakiegoś czasu starają się pozyskać utalentowanego nastolatka z Ligue 1.

Pape Matar Sarr, bo o nim mowa, to jedno z objawień poprzedniego sezonu we francuskiej ekstraklasie. Ma dopiero 18 lat, a od drugiej połowy ubiegłej kampanii stał się podstawowym zawodnikiem FC Metz, notując 22 ligowe spotkania i trzy bramki.

Dobra forma piłkarza nie uszła uwadze największych ekip w Europie. Latem mówiło się, że sprowadzeniem Senegalczyka interesują się takie kluby jak Chelsea, Manchester United i Manchester City. Ich zdaniem ma on wszystko, aby w przyszłości stać się znakomitym graczem drugiej linii, a dodatkowo w tej formacji może wystąpić na każdej pozycji, co jest ogromnym atutem.

Wszystko wskazuje jednak na to, że jego nowym pracodawcą zostanie jeszcze w tym oknie Tottenham. Sarr usiadł do rozmów z przedstawicielami z Wysp i ustalił warunki sześcioletniego kontraktu. Teraz trzeba tylko poczekać na to, aż FC Metz wyda zgodę na transfer. „Koguty” przedstawiły już konkretną ofertę za 18-latka. Jest ona oparta na 10 milionach euro i bonusach w wysokości 5 milionów euro.

Francuscy właściciele chcą nie tylko zarobić dobre pieniądze na sprzedaży swojego gracza, ale dodatkowo wypożyczyć go z powrotem na rozpoczęte właśnie rozgrywki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy