Tottenham coraz bardziej zaniepokojony transferową pogonią za Harry'm Kane'em

Tottenham coraz bardziej zaniepokojony transferową pogonią za Harry'm Kane'em fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sean Walsh, Graeme Bailey [90min.com] I Florian Plattenberg [Twitter]

Tottenham jest coraz bardziej zaniepokojony zainteresowaniem Bayernu Monachium Harry'm Kane'em - piszą Sean Walsh oraz Graeme Bailey z 90min.com.

Harry Kane jest transferowym celem Bayernu Monachium. Latem napastnika Tottenhamu komplementował trener bawarskiego zespołu Julian Nagelsmann, co nie do końca spodobało się menedżerowi londyńczyków Antonio Conte. Podczas gdy sprawa potencjalnego transferu Kane'a ucichła w mediach, Bayern miał nasilić zakulisową pogoń za Anglikiem.

90min.com podaje, że Tottenham jest zaniepokojony ruchami ze strony Bayernu i chociaż zarówno londyńczycy, jak i Kane pozostaje otwarty na nowe negocjacje kontraktowe, te jeszcze nie miały miejsca.

Tottenham przeprowadził wstępne rozmowy z napastnikiem na początku tego roku, ale od tego czasu nie odbyły się żadne dalsze dyskusje. Londyński klub jest otwarty na rozpoczęcie negocjacji przed Mistrzostwami Świata w Katarze, lecz generalnie nie śpieszy mu się, by wypracować nowe porozumienie. Obecna umowa Kane'a obowiązuje do połowy 2024 roku.

Kane był zdeterminowany, aby przejść do Manchesteru City latem 2021 roku, ale „The Citizens” nie byli skłonni osiągnąć ceny wywoławczej ustanowionej przez Tottenham.

Jeśli chodzi o temat przenosin Kane'a do Bayernu, w grę wchodziłby zapewne transfer po zakończeniu sezonu. Jak informuje Florian Plattenberg, zimą monachijczycy nie będą dążyli do zakontraktowania żadnego napastnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Eksperci od martwej piłki. Ile w piłce znaczą dobre rzuty rożne? Eksperci od martwej piłki. Ile w piłce znaczą dobre rzuty rożne? Kibice Legii Warszawa płacą karę od Komisji Ligi za Kacpra Tobiasza. Po złotówce... Kibice Legii Warszawa płacą karę od Komisji Ligi za Kacpra Tobiasza. Po złotówce...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy