Tottenham: Højbjerg już bardzo blisko „Kogutów”

Tottenham: Højbjerg już bardzo blisko „Kogutów”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Guardian I The Telegraph

Jak piszą „The Guardian” i „The Telegraph”, Pierre-Emile Højbjerg jest naprawdę blisko dołączenia do Tottenhamu.

„Koguty” zgodziły się zapłacić Southampton 16,5 miliona euro. Sam Højbjerg w najbliższych dniach ma dopiąć szczegóły dotyczące kontraktu indywidualnego i przejść testy medyczne przed transferem do Londynu. Dodajmy, że pomocnikiem interesował się również Everton, ale od początku pojawiały się informacje, iż woli on przejść do Tottenhamu.

25-letni Duńczyk trafił do Southampton w 2016 roku z Bayernu. W minionym sezonie rozegrał 33 mecze w Premier League, a jego łączny dorobek w koszulce „Świętych” to 134 spotkania, pięć goli i sześć asyst.

To nie koniec. W odwrotnym kierunku, z Tottenhamu do Southampton, ma powędrować Kyle Walker-Peters. Kluby miały dojść do porozumienia na poziomie 13 milionów euro. Jak podkreśla „The Telegraph” będzie to oddzielna transakcja.

23-letni Walker-Peters spędził w Southampton ostatnie pół roku na zasadzie wypożyczenia. Prawy obrońca zaliczył 10 występów w Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej! POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy