Tottenham i AS Roma powalczą o reprezentanta Austrii

Tottenham i AS Roma powalczą o reprezentanta Austrii fot. LiveMedia / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky

Tottenham to kolejny po AS Romie klub, który chce Floriana Grillitscha, o czym informuje Sky.

Florian Grillitsch to zawodnik, który w ciągu kilku ostatnich lat zdołał wypracować sobie solidną markę w Bundeslidze. Najpierw grał w Werderze Brema, a od czterech lat przywdziewa trykot Hoffenheim. Jego umowa z tym klubem wygasa jednak 30 czerwca 2022 roku.

Do tej pory klubowe władze nie doszły do porozumienia z Austriakiem w kwestii kontynuowania współpracy i wszystko wskazuje na to, że chce on podjąć nowe wyzwanie. Szuka zespołu, który będzie rywalizował na krajowym podwórku o najwyższe cele.

Od dłuższego czasu jego sytuacji przygląda się AS Roma. Trener tej ekipy, czyli José Mourinho potrzebuje defensywnego pomocnika, a Austriak wydaje się dla niego idealną opcją. Tym bardziej że nie trzeba płacić za niego kwoty odstępnego.

O ile jeszcze kilka tygodni temu to stołeczna drużyna była liderem w wyścigu po podpis 26-latka, o tyle teraz nie ma już takiej pewności. W swoim zespole chce go mieć też menedżer Tottenhamu, czyli Antonio Conte.

Oba te kluby naciskają na Grillitscha i wydaje się, że wkrótce powinniśmy poznać jego decyzję.

Reprezentant Austrii rozegrał w trwającym sezonie łącznie 12 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy