Tottenham na prowadzeniu w wyścigu o objawienia Ligue 1

Tottenham na prowadzeniu w wyścigu o objawienia Ligue 1 fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN

Tottenham wysunął się na prowadzenie w walce o względy Pape Matary Sarra z Metz - poinformował Julien Laurens z ESPN.

18-letni zawodnik wdarł się w ubiegłych rozgrywkach przebojem do wyjściowego składu francuskiego zespołu w drugiej części sezonu i na jego końcu był już obserwowany przez pokaźną liczbę wysłanników mocniejszych europejskich drużyn.

Wśród nich znalazł się Tottenham, który zdaniem Juliena Laurensa z ESPN, ma obecnie największe szanse na to, aby sięgnąć po dwukrotnego reprezentanta Senegalu.

Przedstawiciele „Kogutów” są ponoć skłonni wyłożyć 10 milionów euro na sprowadzenie Pape Matary Sarra i zagwarantować Metz otrzymanie w przyszłości dodatkowych bonusów z tytułu zawartego porozumienia, które mogłyby sięgać nawet 5 milionów euro.

Ekipa z Ligue 1 jest gotowa przystać na takie warunki, ale jednocześnie chciałaby jeszcze zatrzymać w swoich szeregach defensywnego pomocnika na zasadzie wypożyczenia do końca rozpoczętych już zmagań. Na chwilę obecną stanowisko angielskiego zespołu w tej sprawie nie jest znane, ale trudno przypuszczać, aby zgodził się na takie rozwiązanie.

18-latek wystąpił łącznie w 27 meczach „Les Grenats” i zdobył w nich cztery bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy