Tottenham nie rezygnuje z Piątka. Anglicy wynajęli pośrednika!

Tottenham nie rezygnuje z Piątka. Anglicy wynajęli pośrednika! fot. Acmilan.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Krzysztof Piątek to wciąż główny cel transferowy Tottenhamu Hotspur na styczniowe okno transferowe.

W momencie gdy urazu doznał Harry Kane, José Mourinho zapragnął mieć w zespole nowego napastnika. Po uważnym zbadaniu rynku zdecydowano, że najlepszą opcją będzie ściągnięcie do Londynu Krzysztofa Piątka, którego notowania wraz z przybyciem Zlatana Ibrahimovicia na San Siro mocno spadły. Mając to na uwadze, coraz więcej wskazuje na to, że jeszcze przed końcem stycznia Polak zmieni klub.

24-latkowi na ten moment ma zależeć głównie na tym, aby nie zrobić kroku wstecz, dołączając do zdecydowanie gorszej drużyny. Tak w przypadku przenosin do „Kogutów” z pewnością by nie było, wobec tego obie strony powinny znaleźć wspólny język.

Tottenham Hotspur jest mocno zainteresowany autorem 30 trafień w poprzednim sezonem na poziomie klubowym, dlatego według najnowszych wieści Anglicy wynajęli pośrednika, który ma zająć się negocjacjami z Milanem. Jak donosi Nicolò Schira, ich wybór padł na Franka Trimboliego, zrzeszonego w Base Soccer Agency, która odpowiada za interesy takich graczy jak Dele Alli, James Maddison czy Kyle Walker.

Piątek w obecnym sezonie nie grzeszy skutecznością, gdyż jak dotąd tylko czterokrotnie udawało mu się znaleźć drogę do bramki rywali, niemniej „The Special One” liczy na to, że pod jego wodzą 10-krotny reprezentant „Biało-Czerwonych” wróci do wysokiej dyspozycji strzeleckiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy