Tottenham przyśpiesza negocjacje z obrońcą

Tottenham przyśpiesza negocjacje z obrońcą
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Mirror

Tottenham dołączył do grona zespołów zainteresowanych pozyskaniem lewego obrońcy Bristol City, Lloyda Kelly'ego.

20-letni Anglik jest obserwowany przez Manchester United, Arsenal i Liverpool. „The Reds” rozważają transfer piłkarza Bristolu, ponieważ w najbliższym czasie z Anfield najprawdopodobniej odejdzie Alberto Moreno (więcej - tutaj). Teraz do tego grona dołączył Tottenham, który nie zamierza zwlekać i już teraz planuje transfer młodzieżowego reprezentanta Anglii.

Co ciekawe, Anglicy twierdzą, że choć Kelly obecnie gra po lewej stronie obrony, to największą karierę może zrobić jako środkowy defensor (nawet mimo 178 centymetrów wzrostu). W tym sezonie wychowanek rywalizującego w Championship Bristolu rozegrał jako stoper trzy spotkania. W pozostałych meczach występował on na swojej nominalnej pozycji.

Umowa Anglika wygasa po zakończeniu sezonu. Zatem w styczniu możemy być świadkami pasjonującej walki o podpis utalentowanego defensora. W tej batalii nie bez szans są „Koguty”, które po leniwym letnim oknie transferowym, zimą chcą wziąć się do pracy. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy