Tottenham: To główny kandydat na nowego menedżera

Tottenham: To główny kandydat na nowego menedżera fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Matt Law [The Telegraph]

W niedzielny wieczór menedżerem Tottenhamu przestał być Antonio Conte. Kto poprowadzi zespół w nowym sezonie? Kandydatem do tego jest Julian Nagelsmann - pisze Matt Law z „The Telegraph”.

Przynajmniej do końca sezonu zespół Tottenhamu ma prowadzić Cristian Stellini, a więc dotychczasowy asystent Antonio Conte. Pomagać mu będzie Ryan Mason. To tylko opcja tymczasowa. Oczywiście może to zmienić wyśmienita końcówka rozgrywek w wykonaniu londyńczyków, ale mimo wszystko bardziej prawdopodobne jest zatrudnienie nowego menedżera.

Zdaniem Matta Lawa głównym kandydatem do objęcia stanowiska jest Julian Nagelsmann. Dziennikarz wymieniał jego nazwisko w kontekście pracy w klubie ze stolicy Anglii jeszcze przed odejściem Conte.

35-latek ostatnio rozstał się z Bayernem Monachium, co było sporym zaskoczeniem. Sytuacja potoczyła się bardzo szybko i miejsce młodego szkoleniowca zajął Thomas Tuchel.

Czy Nagelsmann będzie zainteresowany pracą w Tottenhamie? Tego na razie nie wiadomo. W jego kierunku od dawna spogląda również Real Madryt, ale w tym przypadku wiele będzie zależało od tego, jak potoczą się losy Carlo Ancelottiego, którego łączy się z posadą selekcjonera reprezentacji Brazylii.

Powyższe źródło wśród innych kandydatów na nowego menedżera londyńskiego zespołu wymienia Roberto De Zerbiego (Brighton & Hove Albion), Ange Postecoglou (Celtic) oraz Luisa Enrique.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [23/09/2023] Nadchodzą kluczowe dni dla Erika Expósito. Będzie musiał podjąć decyzję Nadchodzą kluczowe dni dla Erika Expósito. Będzie musiał podjąć decyzję Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy