Tottenham wypożyczy Bryana Gila? Dwa możliwe kierunki transferu

Tottenham wypożyczy Bryana Gila? Dwa możliwe kierunki transferu fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe | Héctor Gómez [Twitter]

Tottenham może w najbliższym czasie przystać na opcję wypożyczenia Bryana Gila. Hiszpan jest w ostatnim czasie łączony z przenosinami na tej zasadzie do OGC Nice oraz Valencii.

Przedstawiciele „Kogutów” zrealizowali latem z pozoru świetny interes i sięgnęli po obiecującego hiszpańskiego skrzydłowego Sevilli w zamian za gotówkę oraz Erika Lamelę.

Na chwilę obecną lepiej na tej operacji wychodzi klub z Andaluzji, ponieważ blisko 21-letni zawodnik ma olbrzymie kłopoty ze znalezieniem sobie miejsce w londyńskim zespole.

Z tego też względu w gabinetach Tottenhamu otworzono się na możliwość wypożyczenia Bryana Gila do drużyny, w której miałby zdecydowanie większe szanse do regularnych występów.

Z zaistniałej sytuacji postanowiło skorzystać już kilka zespołów na czele z OGC Nice i Valencią, które nawiązały stosowny kontakt z ekipą z Premier League.

Na razie trudno wyrokować, z którym klubem „Kogutom” byłoby bardziej po drodze, bo sam skrzydłowy zapewne skłaniałby się przy obecnym stanie rzeczy na zaliczenie krótkoterminowego powrotu do rodzimego kraju.

Czterokrotny reprezentant „La Furia Roja” wystąpił w 19 meczach Tottenhamu i zanotował w nich jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023 OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy