Tottenham za burtą Ligi Mistrzów

Tottenham za burtą Ligi Mistrzów fot. Transfery.info
Źródło: UEFA

Tottenham uległ wczoraj AS Monaco wynikiem 2-1 i tym samym nie ma już szans na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Obecny wicemistrz Anglii nie zaprezentował się dobrze podczas wczorajszego pojedynku z AS Monaco. Zawodnicy menadżera Mauricio Pochettino przez większość spotkania utrzymywali się przy piłce, jednak zdołali stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

W 11. minucie spotkania rzut karny zmarnował Radamel Falcao, jednak już na początku drugiej połowy prowadzenie ekipie z Monako dał Djibril Sidibé. Koguty za sprawą Harry'ego Kane'a doprowadziły do remisu w 52. minucie spotkania, jednak już kilkadziesiąt sekund później bramka Thomasa Lemara dała prowadzenia drużynie AS Monaco.

Wczorajsza porażka oznacza do Tottenhamu koniec przygody z Ligą Mistrzów. Co prawda londyńczycy mają szanse na zrównanie się punktowo z Bayerem Leverkusen, jednak w tym przypadku o awansie zadecydują bezpośrednie starcia, które zakończyły się remisem oraz przegraną Kogutów.

Zawodnicy Pochettino powalczą z CSKA o trzecie miejsce w grupie, które jest premiowane awansem do Ligi Europy. Mecz pomiędzy obiema drużynami odbędzie się siódmego grudnia na Wembley.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wojciech Szczęsny z transferem?! Wszystko jasne Wojciech Szczęsny z transferem?! Wszystko jasne Odrzuciła go Legia Warszawa, teraz jest nadzieją Lecha Poznań. „Ma przed sobą wielką przyszłość” Odrzuciła go Legia Warszawa, teraz jest nadzieją Lecha Poznań. „Ma przed sobą wielką przyszłość” Gonçalo Feio „wynalazł” go dla Legii Warszawa?! „Może nam pomóc zdobywać bramki” Gonçalo Feio „wynalazł” go dla Legii Warszawa?! „Może nam pomóc zdobywać bramki” Mauricio Pochettino nie wytrzymał podczas meczu Chelsea. „Co to ku**a jest?!” Mauricio Pochettino nie wytrzymał podczas meczu Chelsea. „Co to ku**a jest?!” Transfery - Relacja na żywo [28/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/04/2024] Rafał Gikiewicz uderza w byłego gracza Widzewa Łódź.  „Mogę mu chusteczki wysłać” Rafał Gikiewicz uderza w byłego gracza Widzewa Łódź. „Mogę mu chusteczki wysłać” Juventus zdecydował w sprawie Massimiliano Allegriego. „Przesądzone” Juventus zdecydował w sprawie Massimiliano Allegriego. „Przesądzone”