Tottenham znalazł następcę Hugo Llorisa? Możliwy transfer wewnątrz Premier League

Tottenham znalazł następcę Hugo Llorisa? Możliwy transfer wewnątrz Premier League
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mirror

Tottenham szuka nowego bramkarza, a głównym kandydatem, by zasilić szeregi stołecznej ekipy, jest Jordan Pickford - informuje „Daily Mirror”.

Hugo Lloris jest związany z Tottenhamem od sierpnia 2012 roku. Od tamtej pory wiele razy był ostoją swojej ekipy, choć w ostatnich miesiącach coraz częściej mówi się o jego coraz częstszych błędach.

Nie ma wątpliwości, że 36-latek wieku nie oszuka i coraz trudniej będzie mu się wzbić na najwyższy europejski poziom.

Kontrakt Francuza z obecnym zespołem wygasa 30 czerwca 2024 roku i na ten moment nie wiadomo, czy uda się go wypełnić. Okazuje się bowiem, że „Koguty” rozglądają się za jego następcą.

Według informacji, które podaje „Daily Mirror”, pod uwagę brany jest Jordan Pickford.

Reprezentant Anglii ma wprawdzie swoje wady, ale jednocześnie jest o kilka lat młodszy i nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Jakby tego było mało, walczy teraz z Evertonem tylko o utrzymanie, a to niewątpliwie nie jest szczyt jego marzeń.

Możliwe zatem, że Tottenham będzie chciał wkrótce po niego ruszyć. Media twierdzą dodatkowo, że najbliższe lato to najlepszy moment, by przeprowadzić tego typu ruch. Kontrakt Pickforda wygasa bowiem 30 czerwca 2024 roku i lipiec oraz sierpień to ostatni moment, by „The Toffes” na nim dobrze zarobili.

50-krotny reprezentant „Synów Albionu” rozegrał w tym sezonie 18 meczów. W trzech z nich notował czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy