Totti podejmie nowe wyzwanie? Oferta z Serie A!

Totti podejmie nowe wyzwanie? Oferta z Serie A!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Gianluca Di Marzio

Francesco Totti otrzymał propozycję objęcia stanowiska dyrektora Sampdorii.

Legendarny napastnik trafił do akademii Romy w 1989 roku i od tamtej pory nieprzerwanie był związany z „Giallorossimi”. Mimo ofert między innymi z Realu Madryt piłkarz ostatecznie pozostał na Stadio Olimpico przez całą swoją karierę piłkarską. Po wzruszającym pożegnaniu i zawieszeniu butów na kołku Totti pozostał w Romie w roli dyrektora, lecz na tym stanowisku nie został jednak długo.

Totti poinformował kilka dni temu, że złożył rezygnację i narzekał przy tym na relacje między członkami zarządu. Wieloletnia historia dobiegła zatem końca, a w jej miejsce pojawiły się pytanie - co dalej z 42-latkiem.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, z ofertą dla Tottiego zgłosił się prezydent Sampdorii, Massimo Ferrero. Ekscentryczny Włoch widzi dla legendy Romy miejsce w dyrekcji swojego klubu i aktualnie czeka na odpowiedź 58-krotnego reprezentanta Włoch. Totti ma nie lada dylemat, ponieważ mimo napiętej atmosfery wciąż odczuwa dużą sympatię do Romy.

Na ten moment wszystko zależy właśnie od byłego piłkarza. Ferrero pozostaje optymistycznie nastawiony i cierpliwie czeka na odpowiedź, zdając sobie sprawę, że przed Tottim trudna decyzja. Di Marzio podaje, że strony dały sobie czas około dwóch tygodni na rozwiązanie tej kwestii.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy