Transfer Akahoshiego

Transfer Akahoshiego
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: PogońSportNet

Takafumi Akahoshi najprawdopodobniej odejdzie z Pogoni Szczecin do Ratchaburi FC - informuje portal PogońSportNet.

30-letni pomocnik jest zawodnikiem "Dumy Pomorza" od wiosny 2011 roku (jesienią 2014 roku zaliczył półroczny epizod w rosyjskim FK Ufa). W trwającym sezonie wystąpił jedynie w dziewięciu spotkaniach, a jego forma wciąż była daleka od oczekiwań kibiców. 

Władze Pogoni, chcąc wzmocnić ofensywę przed rundą wiosenną, zamierzają sprowadzić ofensywnego pomocnika. Najprawdopodobniej będzie nim Semir Stilić, który od kilku miesięcy jest wolnym zawodnikiem. Chęć pozyskania Bośniaka wyraziła Wisła Kraków, lecz to "Portowcy" zaproponowali mu lepsze warunki.

Transfer Stilicia będzie oznaczał koniec przygody "Aki" z Pogonią. Przedstawiciele klubu do tej pory nie zaproponowali mu nowej umowy (obecny kontrakt wygasa w czerwcu). Według "PogońSportNet", Japończyk znalazł jednak zespół, do którego ma trafić już tej zimy - to tajlandzki Ratchaburi FC.

Informacje o zainteresowaniu Akahoshim potwierdził na Twitterze Łukasz Gikiewicz, będący ostatnio zawodnikiem azjatyckiej drużyny. Japończyk miał już rozmawiać z prezesem Ratchaburi. Warunkiem przenosin jest jednak rozwiązanie kontraktu z Pogonią. Jeżeli transfer dojdzie do skutku,  "Aka" będzie drugim zawodnikiem "Portowców", który wybrał ten klub. Rok temu do Ratchaburi trafił jego rodak Takuya Murayama (jednak niedawno rozwiązał on umowę).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy