Transfer Edinsona Cavaniego przesądzony. „Here we go”

Transfer Edinsona Cavaniego przesądzony. „Here we go” fot. Celso Pupo / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Fabrizio Romano [Twitter]

Edinson Cavani zostanie zawodnikiem Valencii - zapewnił Fabrizio Romano.

Saga związana z doświadczonym napastnikiem nieuchronnie dobiega końca. Do zakończenia letniego rozdziału brakuje tylko dopisania ostatniego akapitu o treści złożenia podpisu na umowie z pracodawcą z Estadio Mestalla.

Według popularnego specjalisty od spekulacji transferowych, współpraca Urugwajczyka z „Nietoperzami” potrwa przez dwa lata. 35-latek jest już w drodze z Madrytu do Walencji, gdzie w przeciągu najbliższych 24 godzin zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz w zespole Gennaro Gattuso.

Do ostatnich dni o względy Cavaniego zabiegały inne ekipy z LaLigi - Real Sociedad i Villarreal. W szczególności ten pierwszy klub starał się zerwać nić porozumienia pomiędzy sześciokrotnym mistrzem Francji a Valencią, chcąc wypełnić lukę po Alexandrze Isaku.

Przez ostatnie miesiące zawodnik o statusie wolnego agenta był także łączony z innymi firmami ze Starego Kontynentu. Gazety często rozpisywały się o jego ewentualnych przenosinach do Borussii Dortmund, gdzie miał zastąpić leczącego raka jąder Sébastiena Hallera. W tle pojawiały się również pogłoski o Monzie, beniaminku z Serie A.

W międzyczasie wieszczono też przeprowadzkę do Boca Juniors, lecz ten kierunek nie był preferowany przez Cavaniego w pierwszej kolejności.

Tym samym 133-krotny reprezentant Urugwaju przeżyje pierwszą przygodę na Półwyspie Iberyjskim. W swojej historii walczył o najlepsze wyniki w barwach Manchesteru United, Paris Saint-Germain, SSC Napoli czy Palermo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy