Transfer Garaya na ostatniej prostej!

Transfer Garaya na ostatniej prostej!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Ezequiel Garay najprawdopodobniej wróci do Hiszpanii.

Gianluca Di Marzio poinformował, że Valencia finalizuje transfer reprezentanta Argentyny, który właściwie jest już spakowany i gotowy do wylotu. Zenit ma otrzymać za swojego kluczowego zawodnika 20 milionów euro.

29-latek ma trafić na Mestalla jako następca Shkodrana Mustafiego, który lada moment powinien zostać ogłoszony piłkarzem Arsenalu. Garay ma już doświadczenie związane z grą w LaLiga, nabyte z czasów występów dla Racingu Santander i Realu Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy