„Transfer Giovinco? Nikt się z nami nie kontaktował”

„Transfer Giovinco? Nikt się z nami nie kontaktował”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Mediaset | The Globe and Mail | Goal

Toronto FC nie otrzymało żadnej oferty za Sebastiana Giovinco.

Włoch doskonale radzi sobie MLS i jest jedną z największych występujących tam gwiazd. Napastnik wyraźnie odbudował się po problematycznym pobycie w Juventusie, w którym nie odgrywał pierwszoplanowej roli, a to ponownie wzbudza zainteresowanie. We wtorek agent „Atomowej Mrówki”, Andrea D'Amico, stwierdził, że kontaktowały się z nim dwa chińskie kluby.

- Otrzymaliśmy konkretne propozycje z dwóch chińskich klubów, które muszą zostać przekazane Toronto. Kiedy widzisz takie liczby, to trudno jest powiedzieć „nie”. Oferują o wiele lepsze warunki niż obecna pensja Sebastiana i to problem, ponieważ kariera piłkarza nie trwa długo. Wyciągnięcie go z Toronto będzie jednak trudne - stwierdził w rozmowie z „Mediaset Premium”.

Chińczycy jak na razie pominęli klub zawodnika, co udało się potwierdzić redakcji „The Globe and Mail”. Dziennikarze skontaktowali się z rzecznikiem kanadyjskiej drużyny, a ten kategorycznie zaprzeczył, jakoby wpłynęła jakakolwiek oferta za Giovinco. Sam zainteresowany również nie jest zbyt chętny na opuszczenie MLS.

- Kiedy byłem we Włoszech, przyjaciele pytali mnie o MLS. Powiedziałem wprost, że jestem tam szczęśliwy, lubię tam grać - stwierdził filigranowy zawodnik, który rok temu odmówił nawet Barcelonie, by zostać w Toronto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy