Transfer Giovinco?!

Transfer Giovinco?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Jeden z klubów chińskich kusi Sebastiana Giovinco ogromnymi zarobkami – donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Reprezentant Włoch od dwóch lat jest piłkarzem kanadyjskiego Toronto FC, do którego przeniósł się z Juventusu bez kwoty odstępnego. „The Reds” od kilku lat znajdują się w czołówce amerykańskiej ekstraklasy. Ostatni sezon zakończyli w fazie play-off, ulegając w finale Seattle Sounders po rzutach karnych. 

29-latek co roku znajduje się w czołówce strzelców ligi amerykańskiej. Agent piłkarza, Andrea D'Amico w rozmowie z „La Gazzettą dello Sport” zdradził, że jego klient dostał poważną ofertę z Chin. Nie wykluczał też, że w przyszłości mogłoby dojść do takiego ruchu. 

- Chińczycy wydają się bardzo zainteresowani, ale wyciągnięcie Giovinco z Toronto nie będzie takie proste. Zaprezentowali ważną ofertę i będę rozmawiał z klubem oraz Sebastianem, co zrobić – skomentował D'Amico.

Rzekomo na stół kanadyjskiego klubu miała trafić oferta w wysokości 20 milionów dolarów. Ostatecznie została ona odrzucona, a temat transferu zapewne zostanie przeniesiony na letnie okno. Toronto liczy na zdecydowanie większe pieniądze za reprezentanta Włoch, gdyż kontrakt Sebastiana z BMO Field wygasa z końcem grudnia 2019 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy