Transfer Ibrahimovicia? Szwed potwierdza: Mam od nich ofertę

Transfer Ibrahimovicia? Szwed potwierdza: Mam od nich ofertę
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fotbollskanalen

Zlatan Ibrahimović wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

36-latek od marca występuje w ekipie Los Angeles Galaxy. Pomimo podzielonych opinii ekspertów związanych z jego przenosinami do Major League Soccer, Szwed udowadnia, że nadal może grać na wysokim poziomie i jest obecnie kluczową postacią swojego zespołu.

Jak na razie Ibrahimović nie myśli o zakończeniu kariery. Nie można również wykluczyć, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy ponownie zmieni pracodawcę. Chęć pozyskania doświadczonego napastnika przejawia bowiem Malmö.

Sam zainteresowany wypowiedział się na wspomniany temat w rozmowie z Callem Schulmanem.

- Rzeczywiście, otrzymałem ofertę z tego miejsca. Chcą, żebym wrócił do domu i właśnie tam zakończył swoją piłkarską karierę. Nie zamykam żadnych drzwi, ponieważ nie mam w swoim dorobku mistrzostwa Szwecji, a bardzo chciałbym je wygrać - powiedział napastnik.

Szwed opuścił Malmö w 2001 roku na rzecz Ajaksu. Później występował jeszcze w Juventusie, Interze, Barcelonie, Milanie, PSG i Manchesterze United. Teraz broni barw wspomnianego LA Galaxy.

Ibrahimović rozegrał w bieżącym sezonie MLS 22 spotkania. Na jego dorobek składa się 17 bramek i pięć asyst. Umowa Szweda wiąże go z obecnym pracodawcą do 31 grudnia 2020 roku.

Przypomnijmy, że ostatnio był on łączony z przenosinami do Egiptu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy