Transfer Jevticia? Jest oferta z Wysp

Transfer Jevticia? Jest oferta z Wysp
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gazeta Wyborcza

Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, Lech Poznań może liczyć na coraz ciekawsze oferty za Darko Jevticia.

Choć zawodnik „Kolejorza” na każdym kroku podkreśla, że skupia się wyłącznie na grze w barwach poznańskiej drużyny, nie od dziś wiadomo, że myśli on o przenosinach do innej ligi. Niewykluczone, że w najbliższym czasie takich ruch stanie się faktem.

Jevtić nie narzeka na brak zainteresowania. „GW” podaje, że jednym z klubów, który mocno rozważa jego pozyskanie, jest Birmingham City. Anglicy mają oferować poznaniakom 2,6 miliona euro.

Na ten moment nie wiadomo, jak na taką propozycję patrzą włodarze Lecha. Z jednej strony z całą pewnością nie chcą oni żegnać się ze swoją gwiazdą, ale z drugiej - swoje może zrobić chęć podjęcia nowego wyzwania przez samego zawodnika.

Birmingham rywalizuje w Championship, zajmując obecnie dopiero 23. miejsce w tabeli. W 26 dotychczasowych spotkaniach drużyna, której barwy reprezentuje Tomasz Kuszczak, sięgnęła po 23 punkty. Jej strata do miejsc nad strefą spadkową jest jednak minimalna.

Jevtić trafił do Poznania w 2014 roku i najpierw grał w koszulce Lecha na zasadzie wypożyczenia. Jego całkowity bilans w barwach „Kolejorza” to 129 spotkań, 25 goli i 27 asyst. Były młodzieżowy reprezentant Szwajcarii do tej pory sięgnął z Lechem po mistrzostwo oraz Superpuchar Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Lech Poznań: Đorđe Crnomarković zagra w Zagłębiu Lubin [OFICJALNIE] Lech Poznań: Đorđe Crnomarković zagra w Zagłębiu Lubin [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy