Transfer Kessié'ego rzutem na taśmę? Conte nie składa broni!

Transfer Kessié'ego rzutem na taśmę? Conte nie składa broni! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Corriere della Sera

Chelsea zamierza podjąć ostatnio próbę sprowadzenia Francka Kessié'ego.

Pomocnik Atalanty jest jedną z rewelacji obecnego sezonu Serie A, a skauci większych klubów uważnie obserwują go od samego początku rozgrywek. Pomocnikiem interesowały się między innymi Napoli, Juventus czy Chelsea, ale w ostatnim czasie do jego pozyskania najbardziej zbliżyła się Roma. „Orobici” zaakceptowali ofertę „Giallorossich” (więcej TUTAJ), ale plany rzymianom chcą pokrzyżować „The Blues”.

Pod wrażeniem umiejętności 20-latka jest sam Antonio Conte, który wierzy, że uda mu się przekonać zawodnika na przenosiny do Premier League. Chelsea pozostaje w kontakcie z agentem Kessié'ego, George'em Atanganą i „Corriere della Sera” podaje, że niedawno doszło nawet do spotkania. Szanse na to, że klub ze Stamford Bridge sprowadzi byłego gracza Ceseny nie są zbyt wysokie, ale mimo to Conte nie poddaje się i próbuje „podkraść” go Romie.

Kessié trafił do Atalanty na początku 2015 roku ze Stella Club. Wkrótce pomocnik trafił na wypożyczenie do Ceseny, gdzie poradził sobie na tyle dobrze, że dołączył do pierwszego zespołu „La Dei”. W obecnym sezonie wystąpił w 27 meczach, w których zdobył siedem bramek i zaliczył trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy