Transfer Lucasa Silvy

Transfer Lucasa Silvy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: A bola

Lucas Silva przejdzie do Sportingu.

"A Bola" poinformowała, że klub z Lizbony porozumiał się z Realem w sprawie warunków rocznego wypożyczenia. Zgodę na przeprowadzkę wyraził także sam pomocnik, który doskonale zdawał sobie sprawę, że opuszczenie Madrytu to jedyna szansa na regularne występy.

Nie wiadomo, czy w umowie transakcji zostanie zawarta klauzula transferu definitywnego. "Królewscy" definitywnie nie skreślają Brazylijczyka i wciąż wierzą, że wraz z nabraniem doświadczenia i rozwoju umiejętności będzie ważnym elementem zespołu. Niewykluczone, że pobyt w Portugalii pomoże mu, jak Casemiro.

Silva ostatni sezon spędził na identycznej zasadzie w Olympique Marsylia, ale miał ogromne problemy z wywalczeniem miejsca w podstawowym składzie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki powrót Romeo Jozaka. Być może w podwójnej roli! Wielki powrót Romeo Jozaka. Być może w podwójnej roli! Liga Mistrzów: Znamy już dwunastu uczestników fazy pucharowej, w środę ostatni dzień rywalizacji w grupach Liga Mistrzów: Znamy już dwunastu uczestników fazy pucharowej, w środę ostatni dzień rywalizacji w grupach Dariusz Mioduski stawił czoła kibicom Legii Warszawa. „To zrobiłbym inaczej” i krytyka Czesława Michniewicza Dariusz Mioduski stawił czoła kibicom Legii Warszawa. „To zrobiłbym inaczej” i krytyka Czesława Michniewicza Czesław Michniewicz: Słyszę, że komuś się bardzo brzydko „ulało” Czesław Michniewicz: Słyszę, że komuś się bardzo brzydko „ulało” Dariusz Szpakowski komentuje hit Ligi Mistrzów. Bukmacher płaci za „okazje” Dariusz Szpakowski komentuje hit Ligi Mistrzów. Bukmacher płaci za „okazje” Antonio Rüdiger coraz bliżej odejścia z Chelsea. Nieformalne porozumienie z nowym klubem Antonio Rüdiger coraz bliżej odejścia z Chelsea. Nieformalne porozumienie z nowym klubem OFICJALNIE: Al-Sadd ogłosiło nazwisko następcy Xaviego OFICJALNIE: Al-Sadd ogłosiło nazwisko następcy Xaviego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy