Transfer Lucasa Silvy

Transfer Lucasa Silvy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: A bola

Lucas Silva przejdzie do Sportingu.

"A Bola" poinformowała, że klub z Lizbony porozumiał się z Realem w sprawie warunków rocznego wypożyczenia. Zgodę na przeprowadzkę wyraził także sam pomocnik, który doskonale zdawał sobie sprawę, że opuszczenie Madrytu to jedyna szansa na regularne występy.

Nie wiadomo, czy w umowie transakcji zostanie zawarta klauzula transferu definitywnego. "Królewscy" definitywnie nie skreślają Brazylijczyka i wciąż wierzą, że wraz z nabraniem doświadczenia i rozwoju umiejętności będzie ważnym elementem zespołu. Niewykluczone, że pobyt w Portugalii pomoże mu, jak Casemiro.

Silva ostatni sezon spędził na identycznej zasadzie w Olympique Marsylia, ale miał ogromne problemy z wywalczeniem miejsca w podstawowym składzie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy