Transfer Lucasa Silvy

Transfer Lucasa Silvy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: A bola

Lucas Silva przejdzie do Sportingu.

"A Bola" poinformowała, że klub z Lizbony porozumiał się z Realem w sprawie warunków rocznego wypożyczenia. Zgodę na przeprowadzkę wyraził także sam pomocnik, który doskonale zdawał sobie sprawę, że opuszczenie Madrytu to jedyna szansa na regularne występy.

Nie wiadomo, czy w umowie transakcji zostanie zawarta klauzula transferu definitywnego. "Królewscy" definitywnie nie skreślają Brazylijczyka i wciąż wierzą, że wraz z nabraniem doświadczenia i rozwoju umiejętności będzie ważnym elementem zespołu. Niewykluczone, że pobyt w Portugalii pomoże mu, jak Casemiro.

Silva ostatni sezon spędził na identycznej zasadzie w Olympique Marsylia, ale miał ogromne problemy z wywalczeniem miejsca w podstawowym składzie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy