Transfer Matuidiego już zimą?

Transfer Matuidiego już zimą?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tuttosport

Blaise Matuidi wciąż zamierza opuścić Paris Saint-Germain.

Pomocnik był blisko zmiany barw klubowych już tego lata, a poważne negocjacje prowadził Juventus. Ostatecznie do transakcji nie doszło, ponieważ na sprzedaż piłkarza nie zgodziło się PSG. Taka decyzja kierownictwa mistrzów Francji nie spodobała się zawodnikowi, o czym mówił nawet agent 29-latka, Mino Raiola.

"Tuttosport" informuje, że Matuidi nie zamierza zostawiać tak sprawy i już teraz planuje transfer w zimowym oknie transferowym. Pomocnikiem wciąż zainteresowana jest "Stara Dama", która nie zdołała załatać dziury w środkowej linii powstałej po sprzedaży Paula Pogby. Turyński dziennik podaje, że PSG także będzie bardziej przychylne do negocjacji w styczniu, ponieważ woli zarobić na piłkarzu niż zatrzymywać go na siłę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy