Transfer Medela w zawieszeniu

Transfer Medela w zawieszeniu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca Di Marzio

Inter Mediolan i Cardiff City FC nie mogą dojść do porozumienia, co do formy rozliczenia za transfer Gary Medela.

Sam zawodnik uzgodnił już warunki kontraktu z mediolańczykami, ale kluby nie ustaliły jeszcze, jak ma wyglądać opłata transferowa. Cardiff zgodziło się na rozłożenie spłaty na trzy lata, ale chcieliby, żeby kwota wyniosła osiem milionów euro plus milion euro potencjalnego dodatku, a nie siedem milionów i dwa miliony dodatku, jak proponuje Inter.  Obie strony negocjują, ale niewykluczone, że dopięcie transakcji przesunie się o kilka dni.

Medel trafił do Cardiff z Sevilli przed poprzednim sezonem i rozegrał dla Walijczyków 34 spotkania w Premier League, ale nie uchronił „The Bluebirds” przed spadkiem do Championship. W Interze będzie mógł grać o znacznie wyższe cele, więc na pewno zależy mu na szybkim porozumieniu klubów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy