Transfer Nianga ustalony. Duże pieniądze dla Milanu!

Transfer Nianga ustalony. Duże pieniądze dla Milanu!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Spartak Moskwa ustalił warunki transferu M'Baye Nianga.

Gianluca Di Marzio podaje, że Milan zaakceptował ofertę Rosjan opiewającą na 18 milionów euro. Transakcja obejmuje ponadto bonusy wynoszące 2 miliony euro, łatwe do spełnienia, najprawdopodobniej uzależnione od występów Francuza.

Od początku lata spekulowano, że 22-latek jest jednym z zawodników, który może opuścić San Siro. Skrzydłowy nie przekonał bowiem do siebie Vincenzo Montelli i już ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Watfordzie.

Chociaż porozumienie między klubami zostało osiągnięty, przeprowadzka Nianga nie jest jeszcze przesądzona. Wątpliwości ma sam piłkarz, który nie wie, czy Moskwa to odpowiedni kierunek do kontynuowania kariery. Chce ponad lepszych warunków finansowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy