Transfer Piątka? Zawarto pakt w sprawie Polaka

Transfer Piątka? Zawarto pakt w sprawie Polaka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Corriere dello Sport I AreaNapoli.it

Włoskie media podały nowe informacje dotyczące Krzysztofa Piątka.

Polski napastnik z przytupem rozpoczął przygodę z Serie A. W pierwszych siedmiu spotkaniach ligowych w koszulce Genoi strzelił on dziewięć goli, do czego dorzucił cztery trafienia w Pucharze Włoch. W ostatnich tygodniach Piątkowi, który w pewnym momencie był łączony z największymi europejskimi klubami, nie wiedzie się już tak dobrze, co nie znaczy, że te przestały go obserwować.

Najbardziej zdeterminowane jest Napoli, które złożyło już Genoi ofertę za Polaka. Klub z Ligurii ją jednak odrzucił.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami dziennikarzy z Półwyspu Apenińskiego prezesi obu zespołów, Enrico Preziosi (Genoa) oraz Aurelio De Laurentiis (Napoli), zawarli porozumienie, zgodnie z którym klub Piątka poinformuje „Azzurrich”, gdy uzna, że jest już w stanie przystać na odejście Polaka i będzie on dostępny na rynku transferowym. Działacze mieli rozmawiać na ten temat przy okazji ostatniego meczu między ich drużynami (Napoli wygrało 2:1).

Chcąc realnie myśleć o transferze do mocniejszego klubu, Piątek musi oczywiście wrócić do strzelania. Tuż po reprezentacyjnej przerwie Genoę czeka spotkanie derbowe z Sampdorią (25 listopada).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy