Transfer Piątka? Zawarto pakt w sprawie Polaka

Transfer Piątka? Zawarto pakt w sprawie Polaka fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Corriere dello Sport I AreaNapoli.it

Włoskie media podały nowe informacje dotyczące Krzysztofa Piątka.

Polski napastnik z przytupem rozpoczął przygodę z Serie A. W pierwszych siedmiu spotkaniach ligowych w koszulce Genoi strzelił on dziewięć goli, do czego dorzucił cztery trafienia w Pucharze Włoch. W ostatnich tygodniach Piątkowi, który w pewnym momencie był łączony z największymi europejskimi klubami, nie wiedzie się już tak dobrze, co nie znaczy, że te przestały go obserwować.

Najbardziej zdeterminowane jest Napoli, które złożyło już Genoi ofertę za Polaka. Klub z Ligurii ją jednak odrzucił.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami dziennikarzy z Półwyspu Apenińskiego prezesi obu zespołów, Enrico Preziosi (Genoa) oraz Aurelio De Laurentiis (Napoli), zawarli porozumienie, zgodnie z którym klub Piątka poinformuje „Azzurrich”, gdy uzna, że jest już w stanie przystać na odejście Polaka i będzie on dostępny na rynku transferowym. Działacze mieli rozmawiać na ten temat przy okazji ostatniego meczu między ich drużynami (Napoli wygrało 2:1).

Chcąc realnie myśleć o transferze do mocniejszego klubu, Piątek musi oczywiście wrócić do strzelania. Tuż po reprezentacyjnej przerwie Genoę czeka spotkanie derbowe z Sampdorią (25 listopada).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy