POTWIERDZONE: Napoli złożyło ofertę za Piątka

2 miesiące temu
POTWIERDZONE: Napoli złożyło ofertę za Piątka
fot. FotoPyk

Dyrektor sportowy Genoi, Giorgio Perinetti, potwierdził, że Napoli zgłosiło się po Krzysztofa Piątka.

Jeszcze kilka tygodni temu Polak nie znikał z pierwszych stron gazet. Strzelał on gola za golem w barwach Genoi, czym przykuł uwagę największych klubów z całej Europy, a szczególnie z Włoch. Odkąd jednak genueńczycy dokonali zmiany trenera, sytuacja w drużynie jedynie się pogorszyła, a na domiar złego Piątek przestał zdobywać bramki.

Były napastnik Cracovii poszukuje sposoby na odzyskanie formy strzeleckiej, a tymczasem dyrektor sportowy klubu potwierdził, że poważnie stara się o niego Napoli. Media informowały, że „Partenopei” są bardzo zdeterminowani i kilkukrotnie składali propozycje, a zainteresowanie potwierdzał sam prezydent klubu, Aurelio De Laurentiis.

Teraz Perinetti potwierdził, iż faktycznie wpłynęła oferta z Neapolu. Z jego słów można jednak wywnioskować, że nie była ona jedyną.

- Odesłaliśmy wszystkie oferty za Piątka z powrotem do nadawców - stwierdził działacz w wywiadzie dla „Radio Crc”.

- Czy Napoli złożyło jedną z nich? Owszem, ale to nie był właściwy czas na jej rozpatrywanie. Wznowimy rozmowy w czerwcu? Przemyślimy to później.

Przypomnijmy, że Piątek trafił na Stadio Luigi Ferraris latem tego roku za cztery miliony euro. Dzięki świetnej serii zdobytych bramek jego wartość od tamtej pory wzrosła kilkukrotnie, a ostatnia propozycja Napoli miała opiewać na 35 milionów.ŹRÓDŁO
Radio Crc
TAGI: Krzysztof Piątek Giorgio Perinetti Genoa CFC SSC Napoli Włochy Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.