Transfer Yayi Touré?!

Transfer Yayi Touré?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: NBC Sports I Jeff Rueter

NBC Sports sugeruje, że Yaya Touré może przenieść się do New York City.

Drużyna z Nowego Jorku, podobnie jak obecny klub Iworyjczyka, a więc Manchester City, wchodzi w skład City Football Group. Właścicielskie powiązanie mogą wyraźnie pomóc w przeprowadzeniu transferu.


Rozmowy mają być prowadzone. Działaczom NYC zależałoby na pozyskaniu 34-latka już zimą. The Citizens” woleliby z kolei pożegnać się z nim latem. Kontrakt Touré z klubem z niebieskiej części Manchesteru jest ważny do 30 czerwca 2018 roku, więc formalnie mógłby się on wtedy przenieść za Ocean na zasadzie wolnego transferu. Na ten moment nic nie jest jednak przesądzone.


Iworyjczyk występuje w City od 2010 roku. Od tamtej pory sięgnął z obecnym klubem m.in. po dwa mistrzostwa i Puchar Anglii. W tym sezonie doświadczony pomocnik jednak bardzo rzadko pojawia się na murawie. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, zaliczył jak na razie cztery występy.


Nie wiadomo, jak na przeprowadzkę do MLS zapatrywałby się sam piłkarz. Kilka tygodni temu przyznał on, że bardzo zależy mu na tym, by sięgnąć jeszcze z „The Citizens” po triumf w Lidze Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy