Transferowa karuzela w Juve

Transferowa karuzela w Juve fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Juventus Turyn jest bliski pozyskania Martina Caceresa z hiszpańskiej Sevilli. Ze względu na dość okrojoną liczbę obrońców w zespole, Urugwajczyk znalazł się na celowniku "Starej Damy".

Jak podaje "La Gazzetta dello Sport"  dyrektor sportowy "Juve" skłonny jest zapłacić 8 mln euro, jednak sternicy Sevilli  żądają aż 11. Transfer ma mieć charakter wypożyczenia z opcją pierwokupu. Giuseppe Marotta zaoferował maksymalnie 8 mln za zakup definitywny plus 2 mln za wypożyczenie. Negocjacje maja trwać przez osiem dni i jeżeli członkowie obu klubów nie dojdą do porozumienia, sprawa transferu zakończy się fiaskiem.

Pod obserwacją Juventusu znajduje się również defensor Rubina Kazań- Salvatore Bocchetti.
Na liście transferowej turyńczyków widnieją także osoby Freddiego Guarina z FC Porto i Davida Pizzarro a AS Roma, który w tajemniczej atmosferze opuścił trening swojego zespołu podczas rozgrzewki.

Obecnie Juventus wsółprzewodzi  tabeli Seie A mając 37 punktów, tyle samo co AC Milan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy