Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami

Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Zapraszamy na naszą grupę na Facebooku - Transferowi Klikacze.

Serdecznie zapraszamy na naszą facebookową grupę Transferowi Klikacze, na której znajdziecie informacje ze świata piłki nożnej i miejsce do dyskusji o nich. „Jak Transfery.info. O piłce nożnej z przeważającym tematem transferów”. Aktualnie mamy już prawie 16 tysięcy członków.

Na czas EURO 2020, ale nie tylko, czekają tam na Was konkursy. Jakim wynikiem zakończy się poniedziałkowy mecz Mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacją Polski a Słowacją i kto strzeli gola? W której minucie do siatki trafi Robert Lewandowski? Spróbujcie swoich sił i zgarnijcie bonusy.

Wchodzicie?

TRANSFEROWI KLIKACZE [LINK]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy