Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów

Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk

Christian Falk ze „Sport Bilda” zapowiada niezwykle emocjonującą rywalizację o podpis Kaia Havertza.

20-latka z Bayeru śmiało można nazwać jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników w Europie. Niemiec zapracował na to miano świetną formą w tym sezonie. W jego trakcie ofensywny pomocnik zdobył 15 bramek i zanotował osiem asyst. Od momentu wznowienia zmagań w Bundeslidze, grając nieco wyżej - na „dziewiątce”, trafił do siatki już pięć razy.

Przyszłość Havertza wciąż stoi pod znakiem zapytania. Pewne jest jedno - jeśli odejdzie z Bayeru, to za wielkie pieniądze. Klub z Leverkusen chce bowiem zarobić na jego sprzedaży przynajmniej 100 milionów euro.

Falk pisze w kontekście sytuacji z Havertzem o transferowym pokerze. Przy stole jest sześć klubów: Real Madryt, Barcelona, Liverpool, Manchester United, Chelsea oraz Bayern. Działacze każdego z nich będą się wzajemnie badać, próbując pokonać rywali. Wyraźnego faworyta do zakontraktowania niemieckiego zawodnika aktualnie nie ma.

Falk podkreśla również to, o czym informował już wcześniej - hitowa przeprowadzka Havertza może stać się faktem tego lata, ale nie można również wykluczyć, że transfer zostanie przeprowadzony w 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy