Ostatnia aktualizacja:: 17 czerwca 2024, 00:07

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń na rynku transferowym w dniu 16 czerwca 2024 roku.

Redakcja Źródło: Transfery.info
Od: Wyświetlaj od:

Victor Lindelöf znalazł się na celowniku Fenerbahçe. Jego transfer ma sondować José Mourinho. Szkoleniowiec pracował ze Szwedem w Manchesterze United. [Fotomaç]

FT: Anglia rozpoczęła tegoroczne Mistrzostwa Europy od skromnego zwycięstwa nad Serbami (1:0). Jedynego gola w meczu strzelił Jude Bellingham.

Jude Bellingham stał się pierwszym zawodnikiem, który zagrał na trzech turniejach rangi mistrzowskiej przed ukończeniem 21. roku życia.

Raków Częstochowa rozpoczął przygotowania do rozgrywek 2024/2025. Na pierwszym treningu drużyny Marka Papszuna pojawiło się 26 zawodników.

HT: Anglia prowadzi do przerwy z Serbią 1:0 po golu Jude'a Bellinghama z 13. minuty meczu.

Anglicy prowadzą z Serbami w Gelsenkirchen. Wynik meczu w 13. minucie otworzył Jude Bellingham.

Wybrzmiał pierwszy gwizdek sędziego Daniele Orsato. Włoch dał sygnał do rozpoczęcia meczu Serbia - Anglia.

Koniec meczu! Słowenia remisuje 1:1 z Danią po bramkach Erika Janžy i Christiana Eriksena.

Erik Janža z Górnika Zabrze z bramką dla reprezentacji Słowenii! Lewy obrońca cudowanie przymierzył z dystansu po rzucie rożnym i mamy wyrównanie w meczu Słowenia - Dania.

OFICJALNIE: Domowe mecze Maccabi Hajfa w eliminacjach Ligi Konferencji odbędą się na stadionie ŁKS-u Łódź.

HT: Do przerwy Dania prowadzi ze Słowenią 1:0 po bramce Christiana Eriksena.

Michał Probierz: - Rehabilitacja Roberta Lewandowskiego idze we właściwym kierunku. [Piotr Kamieniecki]

1:0 dla reprezentacji Danii. Bramkę uderzeniem na dalszy słupek zdobył Christian Eriksen

Pierwszy gwizdek w meczu Słowenia - Dania za nami. Grę rozpoczęli Słoweńcy.

Prezydent Interu Mediolan Giuseppe Marotta potwierdził w rozmowie dla włoskich mediów, że negocjacje w sprawie nowego kontraktu dla Lautaro Martíneza zakończyły się sukcesem. Argentyńskiemu napastnikowi pozostało jedynie złożyć podpis. [Tuttomercatoweb.com]