Transfery - Relacja na żywo [21/09/2023]

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń na rynku transferowym w dniu 21 września 2023 roku.

Relacja live

GOL. Atalanta prowadzi już 2:0 z Rakowem Częstochowa. Bramkę w 66. minucie zdobył Ederson.
GOL. Atalanta prowadzi z Rakowem Częstochowa po golu Charlesa De Ketelaere z 48. minuty.
Legia Warszawa pokonała Aston Villę 3:2!
OFICJALNIE: Darren Moore został nowym trenerem Huddersfield Town.
Jest 3:2 dla Legii Warszawa. Bramkę przeciwko Aston Villi zdobył Ernest Muçi.
Na Łazienkowskiej mamy już wynik 2:2. Gola dla Aston Villi strzelił Lucas Digne.

Relacja na żywo - 21 września.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Z wielkiego transferu nici?! Lech Poznań mógł przegapić okazję Z wielkiego transferu nici?! Lech Poznań mógł przegapić okazję Legia Warszawa marzy o tym transferze. „Bardzo intensywne rozmowy” Legia Warszawa marzy o tym transferze. „Bardzo intensywne rozmowy” Reprezentacja Polski: Michał Probierz skreślił finalistę Ligi Konferencji Europy przed EURO 2024 Reprezentacja Polski: Michał Probierz skreślił finalistę Ligi Konferencji Europy przed EURO 2024 Przyszłość Roberta Lewandowskiego przesądzona?! Stanowcza reakcja agenta Przyszłość Roberta Lewandowskiego przesądzona?! Stanowcza reakcja agenta Real Madryt chce wielkiego transferu. Może wydać na niego nawet ponad 100 milionów euro Real Madryt chce wielkiego transferu. Może wydać na niego nawet ponad 100 milionów euro Transfery - Relacja na żywo [12/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [12/05/2024] Dawid Szwarga szczerze o decyzji Rakowa Częstochowa. „Nie zgadzam się. Ubolewam nad tym” Dawid Szwarga szczerze o decyzji Rakowa Częstochowa. „Nie zgadzam się. Ubolewam nad tym”