Ostatnia aktualizacja:: 22 czerwca 2024, 23:48

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń na rynku transferowym w dniu 22 czerwca 2024 roku.

Redakcja Źródło: Transfery.info
Od: Wyświetlaj od:

OFICJALNIE: Utalentowany Matte Smets zamienił VV St. Truiden na KRC Genk za 2,25 miliona euro.

OFICJALNIE: Nathan Trott następcą Kamila Grabary w Kopenhadze. Duński zespół pozyskał bramkarza z West Hamu United za 1,47 miliona euro.

OFICJALNIE: Régis Le Bris został nowym menedżerem Sunderlandu.

OFICJALNIE: Jiří Piroch podpisał nową umowę z Odrą Opole, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2025/2026 i zawiera opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Juventus zainicjował ponowne rozmowy z Al-Nassr w celu wypracowania porozumienia dotyczącego transferu Wojciecha Szczęsnego. [Romeo Agresti]

OFICJALNIE: Edvin Kurtulus przeszedł za 2,2 miliona euro z Hammarby IF do Łudogorca Razgrad.

OFICJALNIE: Szymon Kobusiński, który w ostatnim sezonie był wypożyczony z Zagłębia Lubin do Polonii Warszawa, związał się z stałą umową ze stołecznym klubem do 30 czerwca 2026 roku.

Chelsea nawiązała kontakt z przedstawicielami Jonathana Davida z Lille. [David Ornstein]

2:0 dla Belgii w meczu z Rumunią. Na listę strzelców wpisał się Kevin de Bruyne.

Korona Kielce złożyła ofertę wypożyczenia Bartłomieja Smolarczyka z Dordrechtu. Holendrzy odrzucili jednak propozycję. [Tomasz Włodarczyk]

OFICJALNIE: Kacper Wydra odchodzi ze Stali Stalowa Wola.

OFICJALNIE: Oskar Koprowski został nowym zawodnikiem Znicza Pruszków.

Gol Belgii jednak nie uznany. Romelu Lukaku znajdował się na spalonym. Wciąż wynik brzmi 1:0 dla Belgii.

Kolejna bramka dla Belgów. Romelu Lukaku po fenomenalnym podaniu Kevina de Bruyne podwyższa na 2:0.

OFICJALNIE: Arka Gdynia przekazała, że testowany przez nią Felicio Brown Forbes nie będzie reprezentował jej barw.

OFICJALNIE: Legia Warszawa poinformowała o przedłużeniu kontraktu z Maciejem Kikolskim.

Zaczęli! Druga połowa meczu Belgia - Rumunia rozpoczęta. Tym razem od środka Rumuni.

OFICJALNIE: W lipcu 2025 roku Estêvão zostanie piłkarzem Chelsea. Palmeiras otrzyma za niego 34 milionów euro, do czego mogą dojść pokaźne bonusy.

Koniec pierwszej połowy meczu Belgia - Rumunia. Do przerwy prowadzą podopieczni Domenico Tedesco, którzy wygrywają 1:0 po golu Youri'ego Tielemansa.

Jagiellonia Białystok ma złożyć ofertę za 24-letniego Ruiego Modesto z AIK Footboll. To boczny pomocnik. [Expressen]