TRANSFERY.INFO: Sandomierski blisko transferu zagranicznego

TRANSFERY.INFO: Sandomierski blisko transferu zagranicznego
Jan Mazurek
Jan Mazurek
Źródło: Transfery.info

Jak udało się nam dowiedzieć, Grzegorz Sandomierski prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie transferu do Slavii Praga. Angażem polskiego bramkarza zainteresowany był też Piast Gliwice.

Jesienią trzykrotny reprezentant Polski rozegrał w barwach Cracovii 15 spotkań ligowych, w których przepuścił 22 gole. To bardzo przeciętny bilans. Dodatkowo Michał Probierz nie jest wielkim entuzjastą jego talentu i, kiedy tylko mógł, korzystał z usług młodziutkiego Adama Wilka. I to właśnie on ma strzec bramki "Pasów" w nadchodzącej rundzie wiosennej. Dla Sandomierskiego przewidziana jest rola rezerwowego, z którą ten jednak się nie godzi, co poskutkowało tym, że otrzymał zgodę na zmianę pracodawcy. 

Pierwszy zgłosił się Piast Gliwice, ale osoby z otoczenia 28-letniego golkipera przekonują, że nie był on w ogóle zainteresowany przenosinami do zespołu prowadzonego przez Waldemara Fornalika i temat całkowicie upadł. Zupełnie inaczej wygląda kwestia kolejnego zapytania. Dużo ciekawszego i bardziej spektakularnego, bowiem chęć sprowadzenia Polaka wyraziła Slavia Praga. 

Według naszych informacji mistrzowie Czech bardzo zależy na transferze Grzegorza Sandomierskiego. W minionym tygodniu przedstawiciele stołecznego klubu kilka razy spotykali  się z reprezentantami Polaka. Mimo to nie doszło do żadnych wiążących ustaleń, a temat transferu nieco przycichł. Slavia nie rezygnuje jednak ze swoich starań i do końca okna transferowego może dojść jeszcze do pozytywnej finalizacji wspomnianych rozmów transferowych. Dodajmy, że zimą czeski klub pozyskał już dwóch bramkarzy - Ondreja Kolara i Martina Vantrubę. Ten drugi został od razu wypożyczony do Spartaka Trnava, którego barwy reprezentował dotychczas.

Okno w Czechach trwa do 22 lutego włącznie.

Całkiem niedawno hiszpańskie media
informowały o zainteresowaniu Sandomierskim ze strony Málagi. W przypadku tego kierunku chodziło jednak o transfer latem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider OFICJALNIE: Stefan Savić w Wiśle Kraków OFICJALNIE: Stefan Savić w Wiśle Kraków POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy