Trapattoni przygotowany do odejścia

Trapattoni przygotowany do odejścia
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: BBC

Giovanni Trapattoni uznał, że po zakończeniu eliminacji mistrzostw świata w Brazylii najprawdopodobniej zakończy pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Irlandii.

74 -latek był zbulwersowany piątkową porażką (1:2) w meczu u siebie ze Szwecją, która praktycznie pozbawiła szans jego zespołu na awans do Rio. - Nie spodziewam się już awansu do mistrzostw świata z Irlandią – powiedział.

Jednocześnie trener przyznał, że jego 5-letnia praca z „The Boys in Green” przyniosła efekty. - Myślę, że w ciągu tej pięcioletniej współpracy udało nam się osiągnąć dobre wyniki – dodał. - Odmieniliśmy ten zespół, poprawiliśmy pozycję w rankingu, oraz odkryliśmy nowych graczy - wyliczał.

- Aż do soboty myślałem, że możemy jeszcze awansować, ale po piątkowym wyniku nie myślę o kontynuacji mojej pracy – tłumaczył Trapattoni. Jednak, kiedy zapytano go o to, czy mógłby zrezygnować przed zakończeniem trwających eliminacji, które kończą się w październiku, Włoch odpowiedział – Ja? Nie ma takiej możliwości – ogłosił.

Obecnie Irlandia zajmuje 4. miejsce w grupie C z jedenastopunktowym dorobkiem. Przed ekipą Trapattoniego czekają jeszcze wyjazdowe spotkania z Austrią oraz Niemcami, a także mecz u siebie z Kazachstanem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy