Trener Karola Linettego na celowniku beniaminka Premier League?!

Trener Karola Linettego na celowniku beniaminka Premier League?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Ivan Jurić jest kandydatem do objęcia posady menedżera Nottingham Forest, o czym informuje „Tuttosport”. Chorwat obecnie odpowiada za wyniki Torino.

Pomimo ogromnego nakładu na transfery i wydania grubo ponad stu milionów euro, Nottingham Forest spisuje się na szczeblu Premier League zdecydowanie poniżej oczekiwań. Ekipa prowadzona przez Steve'a Coopera zajmuje ostatnie miejsce z dziewięcioma punktami na koncie.

Władze przed sezonem liczyły co najmniej na utrzymanie, a jak na razie widoki na realizacje tych zamiarów są raczej nikłe. W związku z tym posada walijskiego menedżera jest zagrożona.

Anglicy powoli zatem robią rozeznanie w kwestii tego, kto mógłby go zastąpić na stanowisku. Pod uwagę brano różne opcje, a jedną z nich stanowi Ivan Jurić, o czym informuje „Tuttosport”.

Według tego źródła przedstawiciele Nottingham Forest kontaktowali się z Chorwatem, bo bardzo cenią to, czego dokonał nie tylko w Torino, ale też wcześniej w Hellasie Werona i bardzo chcieliby go mieć u siebie.

Co na to sam zainteresowany? Wydaje się, że z propozycji nie skorzysta, bo ma ważny kontrakt i jest zainteresowany kontynuowaniem projektu. Wydaje się więc, że beniaminek Premier League musi szukać dalej.

Ivan Jurić odpowiada za wyniki Torino od lipca 2021 roku. Jednym z jego podopiecznych jest Karol Linetty, a w ostatnich dniach dodatkowo pojawiły się informacje o zainteresowaniu „Toro” usługami innego reprezentanta Polski, Szymona Żurkowskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy