Trener potwierdza: Wkrótce nowy bramkarz Chelsea!

Trener potwierdza: Wkrótce nowy bramkarz Chelsea!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: 24sata

Trener Dinama Zagrzeb, Zlatko Kranjčar, potwierdził, że Eduardo trafi do Chelsea.

"Modri" zremisowali w pierwszym spotkaniu z Red Bull Salzburg 1:1 i wciąż walczą o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W europejskich pucharach najprawdopodobniej nie zagra bramkarz Chorwatów, Eduardo. 33-latek zostanie w klubie do rewanżowego spotkania z Austriakami, a następnie podpisze umowę z "The Blues". Potwierdził to trener Dinama, Zlatko Kranjčar.

W jednym z ostatnich wywiadów został zapytany o sytuację dwóch młodych bramkarzy, Marko Leškovicia i Adriana Šempera.

- Šemper i Lešković to przyszłość chorwackiego futbolu. Gdy Eduardo odejdzie po meczu z Salzburgiem muszę dopilnować, by nie weszli na głębokie wody zbyt szybko. Powtarzam, oni są przyszłością naszej piłki.

- Czy to oznacza odejście Eduardo? Myślę, że tak. Eduardo doznał wielkiego zaszczytu dołączenia do świetnego klubu jak Chelsea. Musimy zapełnić jakoś lukę po nim, ponieważ do tej pory był fantastyczny. Sytuacja jest taka, że on odchodzi, a my musimy życzyć mu szczęścia w wielkim klubie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy