Trener United pożyczył gotówkę Jonesowi

Trener United pożyczył gotówkę Jonesowi
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Twitter

Trener kondycyjny Manchesteru United Tony Strudwick musiał pokryć koszty za Phila Jonesa, podczas gdy ten nie miał przy sobie żadnej gotówki spędzając czas na zakupach.

Defensor tłumaczy się, że najzwyczajniej zapomniał wziąć ze sobą pieniądze. Obaj wybrali się na zwiedzanie Waszyngtonu, jednak cała odpowiedzialność opłacania za wszystkie przyjemności spadła na jednego z członków sztabu szkoleniowego "Czerwonych Diabłów".

- Za mną bardzo dobre popołudnie na zakupach z Philem. Postawiłem mu przejazd taksówką i kawę. Byłem w szoku, bo nie miał przy sobie kasy! Teraz powinien mi zapłacić za takie przekomarzanie się - napisał Tony w żartobliwym tonie na Twitterze.

Jeden z dziennikarzy "The Sun" twierdzi, że Jones jest często uważany za "zapominalskiego" człowieka, zostawiając w domu między innymi portfel. Podobno samego siebie traktuje jak króla, ponieważ rzadko kiedy zabiera ze sobą pieniądze, gdy wychodzi na miasto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy