Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku

Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku fot. Estevao Willian [Instagram]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Goal.com

FC Barcelona i Arsenal dołączają do Paris Saint-Germain w staraniach o utalentowanego Estêvão Williana - informuje Goal.com.

W ostatnich tygodniach języczkiem u wagi wśród europejskich gigantów jest przyszłość Endricka. Od dłuższego czasu zainteresowanie tym środkowym napastnikiem przejawiały między innymi Paris Saint-Germain oraz FC Barcelona i Real Madryt. Wiele jest przesłanek ku temu, że 16-latek wyląduje ostatecznie na Estadio Santiago Bernabéu.

Okazuje się jednak, że to niejedyny nieoszlifowany diament w akademii Palmeiras i jego śladami może pójść także Estêvão Willian. Według informacji podawanych przez Goal.com od dłuższego czasu zainteresowanie nim przejawia Paris Saint-Germain.

Mistrzowie Francji mieli nawet złożyć za niego w ostatnim czasie stosowną ofertę, ale ta spotkała się z dezaprobatą władz brazylijskiego klubu.


Podrażniona utratą szans na sprowadzenie Endricka jest FC Barcelona i bardzo możliwe, że lider LaLigi ruszy po Estêvão Williana. Do tego w blokach startowych czeka też Arsenal.

Skrzydłowy, znany pierwotnie - ze względu na swoją piłkarską charakterystykę - pod pseudonimem „Messinho”, ma jednak 15 lat, dlatego formalnie będzie mógł się przenieść do Europy dopiero w 2025 roku. Nie przeszkadza to jednak gigantom w tym, by go kusić i zaklepać sobie ruch pod kątem przyszłości.

Sam zainteresowany na razie skupia się na wywalczeniu sobie szansy w pierwszym zespole Palmeiras.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy