Trzeci strzelec ligi francuskiej bliżej transferu

Trzeci strzelec ligi francuskiej bliżej transferu
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sky Sport Italia | Gianluca Di Marzio | RMC | Inne

André-Pierre Gignac najprawdopodobniej wkrótce zwiąże się z nowym klubem.

Umowa snajpera Olympique Marsylia kończy się w czerwcu, więc od kilku miesięcy może już on rozglądać się za nowym pracodawcą na zasadzie wolnego transferu. 

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że wszystko wskazuje na przyjęcie przezeń propozycji Dynama Moskwa, wedle mediów opiewającej na 300 tysięcy euro miesięcznie.

- Nie mogę potwierdził, że do nas dołączy. Nie ukrywam jednak - klub jest zainteresowany jego usługami. Zobaczymy, jak będzie. Będzie oczywiście mile widziany - powiedział w rozmowie z RMC jego kolega Mathieu Valbuena, grający z powodzeniem w Rosji od sierpnia minionego roku.

Na przemyślenie decyzji przez 29-letniego napastnika liczy wciąż Inter. Klubu z Mediolanu nie stać jednak na ekonomiczną rywalizację z Dynamem.

Gignac zalicza bardzo dobry sezon - po 30 kolejkach ma 16 bramek na swoim koncie, tym samym zajmuje trzecią lokatę w klasyfikacji strzelców Ligue 1, jedynie za Zlatanem Ibrahimoviciem (17 bramek) i Alexandre Lacazette (23 bramki).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy