Trzecia oferta Legii za reprezentanta Chorwacji
2016-06-09 11:33:03; Aktualizacja: 9 lat temu
Legia walczy o pozyskanie Mate Maleša.
"HRT Radio" poinformowało, że warszawski klub przedstawił trzecią ofertę za 27-latka, który opiewa na kwotę pół miliona euro. Prawdopodobnie, jak dwie poprzednie, zostanie jednak odrzucona HNK Rijeka.
Defensywny pomocnik figuruje w planach mistrza Polski, który pragnie wzmocnić środek pola. Tym bardziej, że zespół ze stolicy ma opuścić Stojan Vranješ i niewykluczone, że także Ariel Borysiuk.
Maleš ma na swoim koncie jeden występ w reprezentacji Chorwacji.






![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/170x113/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/170x113/lech-kibice.jpg)



![FC Porto z komunikatem w sprawie Jana Bednarka [OFICJALNIE]](img/photos/111741/90x60/froholdt-bednarek.jpg)
![Polski bramkarz bohaterem miasta! Jego interwencje uratowały zespół przed spadkiem [WIDEO]](img/photos/107777/90x60/jakub-ojrzynski.jpg)










