Trzy kluby chcą Koseckiego

Trzy kluby chcą Koseckiego
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk i Śląsk Wrocław widziałyby w swoim zespole Jakuba Koseckiego.

Odejście skrzydłowego z Legii Warszawa jest już niemal przesądzone. Stołeczny klub wycenił go na 300 tysięcy euro. W ostatnim sezonie Kosecki zagrał w zaledwie 20 meczach Ekstraklasy.

Zainteresowanie trójmiejskiego zespołu nie jest nowością, bowiem spekuluje się o nim od wielu miesięcy. Teraz do gdańszczan dołączają kluby z Białegostoku i Wrocławia. Jagiellonia posiada duży atut w osobie Karola Mackiewicza, którego w swoim zespole widziałby Henning Berg.

Jeśli Kosecki opuści Legię, stanie się piątym po - Dossy Juniorze, Inakim Astizie, Helio Pinto i Orlando Sa - piłkarzem, który nie zagra już przy Łazienkowskiej. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy