Trzy miesiące przerwy napastnika West Hamu

Trzy miesiące przerwy napastnika West Hamu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: West Ham United FC

Enner Valencia z powodu urazu opuści początek sezonu Premier League.

Sztab medyczny West Hamu United poinformował, że ekwadorski napastnik z uwagi na kontuzję kości strzałkowej będzie pauzował od dziesięciu do dwunastu tygodni.

Przypominamy, że Valencia nabawił się urazu w czasie pierwszego meczu III rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy przeciwko Astrze Giurgiu (2:2). 25-latek otworzył wynik tego spotkania i kilka minut później po starciu z jednym z rywali musiał opuścić plac gry.

- Wyniki badań wykazały, że Enner musi poddać się operacji, którą przejdzie na początku przyszłego tygodnia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to po 21 dniach zawodnik rozpocznie rehabilitację - czytamy na oficjalnej stronie "Młotów".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy