Trzy miesiące przerwy napastnika West Hamu

Trzy miesiące przerwy napastnika West Hamu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: West Ham United FC

Enner Valencia z powodu urazu opuści początek sezonu Premier League.

Sztab medyczny West Hamu United poinformował, że ekwadorski napastnik z uwagi na kontuzję kości strzałkowej będzie pauzował od dziesięciu do dwunastu tygodni.

Przypominamy, że Valencia nabawił się urazu w czasie pierwszego meczu III rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy przeciwko Astrze Giurgiu (2:2). 25-latek otworzył wynik tego spotkania i kilka minut później po starciu z jednym z rywali musiał opuścić plac gry.

- Wyniki badań wykazały, że Enner musi poddać się operacji, którą przejdzie na początku przyszłego tygodnia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to po 21 dniach zawodnik rozpocznie rehabilitację - czytamy na oficjalnej stronie "Młotów".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea daje 40 milionów funtów za skrzydłowego. Na seniorskim poziomie zdobył... cztery bramki Chelsea daje 40 milionów funtów za skrzydłowego. Na seniorskim poziomie zdobył... cztery bramki Manchester United oczekuje zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo, bo inaczej rozwiąże z nim kontrakt?! Manchester United oczekuje zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo, bo inaczej rozwiąże z nim kontrakt?! Neymar skonfliktowany z Kylianem Mbappé. Francuz wbił nóż w plecy Brazylijczykowi Neymar skonfliktowany z Kylianem Mbappé. Francuz wbił nóż w plecy Brazylijczykowi Blisko 41-letni Roque Santa Cruz nie daje o sobie zapomnieć. Piękny gol Paragwajczyka [WIDEO] Blisko 41-letni Roque Santa Cruz nie daje o sobie zapomnieć. Piękny gol Paragwajczyka [WIDEO] Manchester United znalazł upragnionego napastnika?! Ruszyły negocjacje Manchester United znalazł upragnionego napastnika?! Ruszyły negocjacje Thomas Tuchel: Dlatego doszło do spięcia z Antonio Conte po zakończeniu meczu Thomas Tuchel: Dlatego doszło do spięcia z Antonio Conte po zakończeniu meczu OFICJALNIE: Giovani Lo Celso wrócił do LaLigi OFICJALNIE: Giovani Lo Celso wrócił do LaLigi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy