Trzy oferty za Darmiana

Trzy oferty za Darmiana
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: La Stampa

Prezydent Torino Urbano Cairo powiedział, że klub otrzymał trzy oferty wykupienia Matteo Darmiana.

W sobotę w mediach ukazała się informacja, że swą propozycję za reprezentanta Włoch przedstawili działacze Manchesteru United. Prezydent turyńskiego zespołu stwierdził, że nie jest ona jedyną.

Zaznaczył, że sytuacja Darmiana musi wyjaśnić się do niedzieli, gdyż wtedy piłkarze Torino zaczynają przygotowania do nowego sezonu w Bormio.

- Każdy, kto pojedzie na przygotowania do Bormio, zostanie z drużyną na następną kampanię. Właśnie trwa dogrywka, a końcowy gwizdek będzie miał miejsce w niedzielę. Otrzymaliśmy trzy oferty za Darmiana, jednakże z szacunku dla zainteresowanych nie ujawnię nazw klubów. Tak niezwykły zawodnik jak Matteo chce zawojować Ligę Mistrzów, niestety na tę chwilę nie ma na to szans z „Toro” - powiedział Cairo. 

Więcej na temat: Torino FC Włochy Matteo Darmian

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy