Trzy oferty za Darmiana

Trzy oferty za Darmiana
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: La Stampa

Prezydent Torino Urbano Cairo powiedział, że klub otrzymał trzy oferty wykupienia Matteo Darmiana.

W sobotę w mediach ukazała się informacja, że swą propozycję za reprezentanta Włoch przedstawili działacze Manchesteru United. Prezydent turyńskiego zespołu stwierdził, że nie jest ona jedyną.

Zaznaczył, że sytuacja Darmiana musi wyjaśnić się do niedzieli, gdyż wtedy piłkarze Torino zaczynają przygotowania do nowego sezonu w Bormio.

- Każdy, kto pojedzie na przygotowania do Bormio, zostanie z drużyną na następną kampanię. Właśnie trwa dogrywka, a końcowy gwizdek będzie miał miejsce w niedzielę. Otrzymaliśmy trzy oferty za Darmiana, jednakże z szacunku dla zainteresowanych nie ujawnię nazw klubów. Tak niezwykły zawodnik jak Matteo chce zawojować Ligę Mistrzów, niestety na tę chwilę nie ma na to szans z „Toro” - powiedział Cairo. 

Więcej na temat: Torino FC Włochy Matteo Darmian

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy